Hakkımızda

 

DENKLEM YAYINLARI Dijital Hizmetler Platformu;

Platformumuz Öğretmen ve Öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Öğretmen;

Masaüstü kütüphane yazılımını üye olarak indirip kullanabilmektedirler. Mobil uygulama PC, Android ve IOS platformlarda hizmet vermektedir.

  • Kütüphane Uygulaması: Öğretmenlerimizin branşına ait tüm akıllı tahta uygulamalarına erişmelerini, yaptığımız güncellemelere hemen ulaşmalarına olanak sağlamaktadır. Kitaplar içerisinden kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Pc yüklemesini flash belleğinize yaparak uygulamanızı farklı akıllı tahtalara taşıyabilirsiniz.

  • Soru Çözümleri: Öğretmenlerimiz kitaplar içerisinden kaydı yapılan soru çözüm videolarına ilgili sorudan ulaşabilmektedir.

Ayrıca site üzerinden istedikleri kitabın cevap anahtarına ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilmektedirler.

 

Öğrenci;

  • Soru Çözümleri: Öğrencilerimiz sitemiz üzerinden tüm kitaplarının cevap anahtarlarına ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilmektedirler.

Kitaplara basılan QR kodları herhangi bir QR okutucu ile okutup site üzerindeki ilgili test çözümlerine erişebilmektedirler.

  • Mobil Öğrenci Uygulaması: Öğrencileriniz uygulamayı Android ve IOS platformlarında ücretsiz ve üyelik gerektirmeden kullanabilmektedirler.

İstedikleri kitaptestini herhangi bir okutma yapmadan açabilmekte, işaretleyebilmekte ve sonuçlarını görebilmekte ve kaydı yapılan soru çözüm videolarına ulaşabilmektedirler. QR okutarak ilgi testi daha hızlı açabilmektedirler.

Optik basılı testlerde Kitap üzerindeki forma yaptıkları kodlamaları hızlıca okutarak sonuçlarını görebilmektedirler.

Denemeler ile Ülke ve ilbazlı sıraları ile kazanım bazlı detay raporlarına ulaşabilmektedirler.

 

Değerli öğretmen ve öğrencilerimizin eğitim öğretim yılının başarılarla dolu olmasını diliyoruz.